СтатьиОт рождения до 1 года

Трудности первого года жизни

Якщо ваша дитина - лунатик.

Якщо ваша дитина - лунатик.

Сомнамбулізмом (ходіння у ві сні) страждають вразливі і витончені натури. Причина полягає в порушенні роботи нервової системи в той час, коли людина занурюється в глибокий сон.

Якщо подібне повторюється 2-3 рази на рік, то не варто побоюватися за психічне здоров"я малюка. Швидше за все нічні пригоди припиняться самі по собі, коли зміцниться нервова система. Майте на увазі, що підштовхнути дитину до прогулянок у сні можуть емоційні перевантаження, хвороби, довге сидіння перед екраном комп"ютера або телевізора.

Ходіння ві сні не вимагає спеціального лікування. Незважаючи на це, не можна бути впевненим у повній безпеці дитини. Під час нічних ходінь можуть виникнути небезпечні ситуації. Важкі травми, які малюк отримує під час своїх нічних ходінь, - досить часте явище, тому потрібен контроль за тим, як дитина поводиться в такі моменти. Для того щоб встежити за малюком, який захотів «прогулятися» серед ночі, забезпечте двері дитячої кімнати звучним дзвіночком. В цілях безпеки міцніше замикайте вікна в спальні малюка або встановіть на них щільні протимоскітні сітки. Приберіть можливі перешкоди на шляху його блукань. Якщо ви живете в двоповерховому будинку, а дитяча кімната знаходиться на другому поверсі, ставте на ніч загороджувальні перила для сходів, щоб малюк уві сні не впав вниз.

Так як вам потрібно діяти, якщо ви прокинулися вночі і бачите, що ваша дитина розгулює по квартирі з закритими очима? Важливо не хвилюватися і не панікувати. Будити сновиди немає сенсу. Це лише приведе його в замішання. Постарайтеся не налякати дитину. Звертаючись до малюка тихим ласкавим голосом, обережно відведіть його до ліжка, укладіть. Зранку не нагадуйте дитині про нічну подію. Сам він швидше за все про нього і не згадає.

Другие статьи

Недостаток впечатления и опыта. Внимание и потребность. Часть 2.Тест на доминирующие черты характера и особенности поведения ребенка.Как приучить к горшку годовалого ребенка.Начало жизни ребенка. Первый опыт. Чувства. Часть 3. я в Гугл+

Словарь беременных

Календарь беременности

Запрещенные препараты для беременныхГлавнаяСтатьиRSS Copyright © 2013 Семейный портал медвежата. Все права защищены.
Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн Украинский портАл я в Гугл+