СтатьиОт 6 и старше

Школа

Якщо ваша дитина дуже здібна. Що робити ?

Є діти , для яких завдання виявляються дуже легкими. Єдиним виходом з положення може бути перехід на клас старше. Таке рішення підходить дитині, яка розвинена фізично і духовно краще своїх однолітків , інакше вона стане ізольованою і самотньою серед однокласників , особливо коли настане підлітковий період.

Вона буде виглядати слабше у спортивних іграх і танцях . Інтереси дитини , які відповідають її віку , можуть перешкодити їй знайти спільну мову з новими товаришами. Яка користь від того , що вона піде в інститут завчасно , якщо це стане причиною її самотності ?

Такій дитині краще залишитися в своєму класі , де вчаться її однолітки , за умови , що програма навчання буде досить гнучкою і її можна буде ускладнити для здібної дитини. Їй можна дати завдання прочитати в бібліотеці більш важку книгу і зробити по ній доповідь . Здібних дітей , які працюють заради оцінок чи щоб задовольнити вчителя, однокласники називають інтелектуалами , мазунчиками і т.п. Якщо ж дитина працює над спільною темою разом з усіма , то повагу товаришів до неї зростає , оскільки знання стають корисними у спільній справі . Навіть якщо ваша дитина дуже талановита, не варто переводити її в старший клас , який не відповідає її здібностям. Через це дитина може почати вчитися гірше , ніж могла б, або залишиться на другий рік і знову повернеться у свій клас .

Часто задають питання про те , чи варто вчити розумних діток грамоті ще до школи. Адже часто такі діти самі просять навчити їх читати і рахувати напрошуючись на навчання . У цьому звичайно ж немає шкоди . Але є й інша сторона. Покладаючи на дитину занадто великі надії батьки хочуть , щоб вона перевершила інших дітей.

Якщо дитина грає в ігри , вони ставляться до цього спокійно. Але варто їй проявити інтерес до читання , вони спалахують і з ентузіазмом вчать дитину читати. Дитина бачить захват батьків , відповідаючи на нього ще більшим інтересом , що може повністю відвернути її від природних занять його віку , перетворивши її в " розумника " завчасно. Звичайно ж , це природньо , коли батьки радіють кращим якостям своєї дитини. Головне відчувати межу між інтересами дитини і великими надіями батьків.

Якщо ви хочете , щоб ваша дитина виросла щасливою людиною і щоб ви нею пишалися , не тисніть на неї ні в якому віці з приводу занять у школі , уроків музики або танців , спорту або вибору друзів.

Другие статьи

Когда можно вводить твердую пищу в рацион ребенка.Занимательные вопросы для детей. Задачи шутки.Аденоиды у ребенка.Ребенок растет. Ожидание. Поведение. Часть 1. я в Гугл+

Словарь беременных

Календарь беременности

Запрещенные препараты для беременныхГлавнаяСтатьиRSS Copyright © 2013 Семейный портал медвежата. Все права защищены.
Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн Украинский портАл я в Гугл+