СтатьиОт 6 и старше

Школа

Якщо ваша дитина дуже здібна. Що робити ?

Є діти , для яких завдання виявляються дуже легкими. Єдиним виходом з положення може бути перехід на клас старше. Таке рішення підходить дитині, яка розвинена фізично і духовно краще своїх однолітків , інакше вона стане ізольованою і самотньою серед однокласників , особливо коли настане підлітковий період.

Вона буде виглядати слабше у спортивних іграх і танцях . Інтереси дитини , які відповідають її віку , можуть перешкодити їй знайти спільну мову з новими товаришами. Яка користь від того , що вона піде в інститут завчасно , якщо це стане причиною її самотності ?

Такій дитині краще залишитися в своєму класі , де вчаться її однолітки , за умови , що програма навчання буде досить гнучкою і її можна буде ускладнити для здібної дитини. Їй можна дати завдання прочитати в бібліотеці більш важку книгу і зробити по ній доповідь . Здібних дітей , які працюють заради оцінок чи щоб задовольнити вчителя, однокласники називають інтелектуалами , мазунчиками і т.п. Якщо ж дитина працює над спільною темою разом з усіма , то повагу товаришів до неї зростає , оскільки знання стають корисними у спільній справі . Навіть якщо ваша дитина дуже талановита, не варто переводити її в старший клас , який не відповідає її здібностям. Через це дитина може почати вчитися гірше , ніж могла б, або залишиться на другий рік і знову повернеться у свій клас .

Часто задають питання про те , чи варто вчити розумних діток грамоті ще до школи. Адже часто такі діти самі просять навчити їх читати і рахувати напрошуючись на навчання . У цьому звичайно ж немає шкоди . Але є й інша сторона. Покладаючи на дитину занадто великі надії батьки хочуть , щоб вона перевершила інших дітей.

Якщо дитина грає в ігри , вони ставляться до цього спокійно. Але варто їй проявити інтерес до читання , вони спалахують і з ентузіазмом вчать дитину читати. Дитина бачить захват батьків , відповідаючи на нього ще більшим інтересом , що може повністю відвернути її від природних занять його віку , перетворивши її в " розумника " завчасно. Звичайно ж , це природньо , коли батьки радіють кращим якостям своєї дитини. Головне відчувати межу між інтересами дитини і великими надіями батьків.

Якщо ви хочете , щоб ваша дитина виросла щасливою людиною і щоб ви нею пишалися , не тисніть на неї ні в якому віці з приводу занять у школі , уроків музики або танців , спорту або вибору друзів.

Другие статьи

Как следует ухаживать за швом после кесарево сечения.Начало жизни ребенка. Первый опыт. Чувства. Часть 2.Як доглядати за швом після кесаревого розтинуУтомляет ли мать кормление грудью? я в Гугл+

Словарь беременных

Календарь беременности

Запрещенные препараты для беременныхГлавнаяСтатьиRSS Copyright © 2013 Семейный портал медвежата. Все права защищены.
Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн Украинский портАл я в Гугл+