СтатьиОт 3 до 6 лет

Любовь к родителям

Як висловити свою любов дитині.

Як не сумно, лише деякі діти впевнені, що батьки будуть їх любити і піклуватися про них, що б не трапилося. У той же час майже всі батьки люблять своїх дітей. Звідки таке протиріччя?! Головним чином воно виникає через те, що батьки не вміють донести любов до серця дитини. Деякі вважають, що їх любов настільки очевидна, що дитина не може про неї не знати. Іншим здається, що достатньо просто час від часу говорити дитині: «Я тебе люблю». На жаль, це не доказ.

ДОВОДИТИ СПРАВОЮ

Звичайно , відчувати любов і говорити про неї - прекрасно. Однак цього недостатньо, щоб переконати дитину у вашій безумовної любові. Причина в тому, що діти оцінюють людей за їхніми вчинками. У першу чергу вони звертають увагу на те, як ви себе ведете. Тому, щоб показати дитині, що ви її любите, ви повинні говорити на її « мові» , проявляти свою любов через вчинки.

Такий підхід має величезний плюс. Наприклад, у вас видався надзвичайно важкий день, ви повертаєтеся додому в поганому настрої і особливої любові ні до кого не відчуваєте. Однак ви можете вести себе як люблячий батько або мати: обійняти дитину, приготувати для неї вечерю і т. д. Висловлювати любов через вчинки нескладно. Таким чином, висловити дитині свою любов можна, навіть якщо вам зовсім не до того.

Але, заперечите ви, це дуже схоже на обман - що, якщо дитина побачить правду? Дійсно , діти дуже тонко відчувають наші настрої. Вони знають, коли ви не в дусі і все ж чините як люблячі батьки. Однак, швидше за все, вони будуть ще більше цінувати вас за це. Адже ви здатні любити їх, що б не відбувалося.

Спробуйте перерахувати способи, за допомогою яких ви можете на ділі довести дитині свою любов. Навряд чи такий список займе більше сторінки. Способів не так вже й багато, і це добре, тому що ви швидко їх освоїте. Запам"ятати просто: ви можете проявити свою любов на ділі п"ятьма способами: пестячи дитину, приділяючи їй час і увагу, підбадьорюючи її, виявляючи про неї турботу і даруючи подарунки. Найголовніше, щоб дитина вчасно запевнялася в істині - її люблять, вона дуже потрібна.

РІДНА МОВА ВАШОЇ ДИТИНИ

Ви вже знаєте, що існує п"ять способів висловити свою любов до дитини, п"ять шляхів до її серця. Одна « мова» для вашої дитини рідна, малюк розуміє її краще за інших. Коли дитина чує цю « мову» , задовольняється його найглибша емоційна потреба, потреба виражати любов тільки цим способом. Щоб дитина нормально розвивалася і її впевненість у вашій любові не гасла, їй необхідні всі п"ять способів. Тому батьки повинні володіти ними.

Можливо, ваша дитина може розуміти будь-який спосіб вираження вашої любові. І все ж зазвичай найкраще діти розуміють « рідну мову ». Тому, якщо ви хочете задовольнити потребу дитини в любові, визначте саме той спосіб, який зрозумілий їй найкраще.

Ми спробуємо допомогти вам. Однак скажемо відразу: якщо вашій дитині ще немає п"яти, не намагайтеся визначити, яким шляхом йти до її серця. Це неможливо: вона занадто мала. Навіть якщо вона явно віддає перевагу якомусь способу вираження любові іншим, висновки робити рано. Говоріть з нею на всіх « мовах » : пестіть її, підбадьорюйте, приділяйте їй свій час, увагу і турботу, даруйте їй подарунки. І вона відчує, що ви по-справжньому любите її. Якщо потреба в любові задоволена, дитині набагато легше впоратися і з навчанням, і багато з чим іншим. Ваша любов надає їй сили. Коли дитина підросте, продовжуйте говорити з нею на всіх « мовах кохання ».

Звичайно, «рідна » їй зрозуміліша, але, щоб правильно розвиватися, їй необхідні всі п"ять.
Отже, дитина відчуває любов, таку необхідну їй у житті . Але помилкою було б вважати, що всі проблеми залишилися у минулому. На жаль, сварок не уникнути. І все-таки любов охороняє ваші відносини. Пам"ятайте, дитина - це квітка, а ваша любов живить її. Завдяки цій цілющої волозі дитина розцвітає й радує світ своєю красою. Малюк, позбавлений любові, нагадує слабенький паросток в пустелі, він благає про воду і не отримує її.

Всі ми прагнемо до того, щоб наші діти з часом стали по-справжньому зрілими людьми. Ми висловлюємо свою любов до них усіма способами, і вони вчаться на нашому прикладі. Чим більше способів вираження любові вони знають, тим легше їм буде знайти спільну мову з друзями, з майбутнім чоловіком. Одне з якостей зрілої людини - здатність віддавати і сприймати любов на будь-якій «мові » : мовою дотиків, часу, заохочення, подарунків і допомоги. Небагато дорослих здатні на таке; в кращому випадку ми освоюємо які-небудь два шляхи.

Намагаючись навчити дитину всім п"яти способам вираження любові, ви виявите, що самі дорослішаєте, що у вас змінюються уявлення про те, якими мають бути людські взаємини. Ви освоїте всі « мови любові », і ваша сім"я стане сім"єю « поліглотів ».

Другие статьи

Примерное меню беременной женщины на неделю.Як скоро можна починати статеве життя після пологів.Кулинарные рецепты приготовления блюд для беременной.Помощь трудным детям. я в Гугл+

Словарь беременных

Календарь беременности

Запрещенные препараты для беременныхГлавнаяСтатьиRSS Copyright © 2013 Семейный портал медвежата. Все права защищены.
Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн Украинский портАл я в Гугл+