СтатьиОт 1 до 3 лет

Двухлетний ребенок

Як привчити дворічну дитину до горщика.

У дворічному віці у дитини з"являються нові риси характеру, які можуть допомогти вам привчити її до горщика. У два роки малюк починає розуміти, що він вас дуже любить і йому подобається приносити вам задоволення.

Тому якщо ви по-дружньому поясните дитині, що ви дуже хочете, щоб він користувався горщиком, і станете хвалити його, коли йому це буде вдаватися, то малюк захоче навчитися ходити на горщик. Але є фактори, які можуть цьому перешкодити.

Дворічний малюк відрізняється почуттям власності та впертістю. У два роки дитина вже відчуває наповненість прямої кишки. Вона також може як стримувати, так і виштовхувати кал. Коли дитина бачить його в горщику або на підлозі, у неї може з"явитися власницьке ставлення до нього. Дитина навіть може пишатися ним. Крім того, вона може покликати своїх батьків, щоб вони могли помилуватися цим твором. При цьому дитина не відчуває до нього відрази. Вона може грати з калом і навіть спробувати, який він на смак так само, як вона пробує все навколо. Є діти, які кілька місяців користувалися горщиком, а потім різко змінили своє ставлення до нього. Таке трапляється в 12 - 18 місяців. Малюк може слухняно сісти на горщик і нічого не зробити. Але як тільки дитина встане з горщика, вона забруднить штанці або зробить "це" прямо на підлогу. Таке часто відбувається з впертими дітьми, особливо з хлопчиками. Якщо батьки будуть заохочувати дитину, а не змушувати її, то таку поведінку можна виправити.

Другие статьи

Как приучить к горшку двухлетнего ребенка.Поезд.Попрыгунчики – воробушки.Кровь из носа у ребенка. Что я могу сделать? я в Гугл+

Словарь беременных

Календарь беременности

Запрещенные препараты для беременныхГлавнаяСтатьиRSS Copyright © 2013 Семейный портал медвежата. Все права защищены.
Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн Украинский портАл я в Гугл+