СтатьиОт 3 до 6 лет

Откуда берутся дети

Як пояснити дитині, звідки беруться діти.

Питання "Звідки беруться діти ? " діти ставлять вже в три роки. Краще відразу скажіть дитині правду, не вигадуючи різні версії. Намагайтесь відповісти простіше. Скажіть, що дитина росте в животику матері. Якщо такої відповіді буде мало, то поки більше нічого не кажіть.

Через деякий час вона захоче дізнатися, як дитина потрапляє в животик мами і як вона звідти виходить. Не соромтесь такого питання. Ви можете подумати, що дитина хоче дізнатися інформацію про зачаття і статеві стосунки. Насправді ж вона ні про що таке не здогадується. Вона думає , що дитина може потрапити в живіт так само, як туди потрапляє їжа. Найпростіше відповісти, що діти виростають з маленького насіння, яке завжди знаходиться всередині матері. Пройде деякий час, перш ніж вона захоче дізнатися, яка ж у цьому роль батька. Скажіть дитині, що тато вкладає в маму своє сім"я . Найбільше це стосується хлопчиків, які можуть ображатися, вирішивши, що чоловіків обійшли.

Фахівці погоджуються з тим, що трирічній дитині не обов"язково мати точне уявлення про фізичні та емоційні сторони статевих взаємин. Досить задовольнити цікавість дитини на рівні його розуміння. На питання, як дитина виходить назовні, можна відповісти, що виростаючи, вона виходить із спеціального, призначеного для цієї мети, отвору.

Не обов"язково розкривати дитині відразу всю правду. Свої питання діти ставлять несподівано: у магазинах або під час вашої розмови з сусідкою. У такому випадку ви повинні пригнічувати бажання, змушуючи її помовчати. Якщо можете, дайте відповідь одразу. Якщо ж ви не можете це зробити, то спробуйте сказати дитині байдужим тоном, що ви поговорите про це пізніше оскільки про деякі речі не можна розмовляти на людях. Якщо малюк цікавиться, чому трава зелена або чому у кота є хвіст, ви відповідаєте йому природньо. Відповіді на питання про походження дітей повинні бути такими ж природними. Навіть якщо вам незручно говорити на цю тему, для дітей це проста цікавість.

Питання, що стосуються народження дітей до одруження або про роль папи зазвичай задають діти після 4-5 років. На подібного роду питання дитині можна розповісти , що із статевого органу папи насіння потрапляє в певне місце в животику мами, де воно розвивається в дитину. Пройде якийсь час, перш ніж дитина уявить собі цю ситуацію і запитає вас про це. Ви можете розповісти їй своїми словами про кохання між чоловіком і жінкою та їх обіймах. Дитина може побачити сліди менструації і подумати, що в будинку хтось поранений. Ви повинні бути готові пояснити їй, що раз на місяць у всіх жінок бувають виділення, які не мають нічого спільного з раною або болем. Про те, яку роль відіграє менструація в житті жінки, можна розповісти дитині старше чотирьох років.

Другие статьи

Первые бытовые навыки ребенка.Необходимые предметы для новорожденного.Аборт та його наслідки.Что может маленький ребенок. Часть 1. я в Гугл+

Словарь беременных

Календарь беременности

Запрещенные препараты для беременныхГлавнаяСтатьиRSS Copyright © 2013 Семейный портал медвежата. Все права защищены.
Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн Украинский портАл я в Гугл+