СтатьиЖдем Ребенка

Роды

Як довідатись про початок пологів.

Ви, напевно, хвилюєтесь, що не розпізнаєте моменту, коли почнуться передпологові перейми. Та це малоймовірно. Хоча можна сплутати перші
пологові переими з переймами передвісників пологів. Ви зможете визначити перейми за такими ознаками.

Ознаки переймів.
Слизова пробка, що блокує шийку матки, може бути зафарбована кров’ю і виходить з піхви перед пологами або з початком переймів.

Що робити.
Це може трапитися за кілька днів перед початком переймів, тож почекайте, доки у Вас почнуться регулярні болі у животі або в спині чи відійде навколоплодова рідина. Тоді телефонуйте до лікарні або акушерці.
Відтікання навколоплодової рідини

Плодовий міхур з рідиною, що оточує дитину, може тріснути в будь-який момент переймів. Води можуть відійти раптово, та іноді досить важко зауважити це, оскільки голова дитини опускається і перекриває відтікання.

Що робити. Негайно їдьте в лікарню, навіть якщо у Вас ще немає переймів, оскільки зростає ризик інфікування. В цей час користуйтеся гігієнічними прокладками.

Перейми
Можуть початися з ниючого болю у спині або іррадіюючого вниз по стегнах. З часом Ви, напевно, відчуєте болі внизу живота, що нагадують нездужання під час місячних.

Що робити. Коли Вам здається, що перейми стають регулярними, стежте за часом. Якщо Ви впевнились, що пологи почались, їдьте у лікарню. Якщо перейми не регулярні (не частіше одного разу на 5 хв) і не спричинюють сильного болю, то немає потреби негайно їхати до лікарні.

Перші пологи тривають звичайно від 12 до 14 год, і ліпше провести частину цього періоду вдома. Пересувайтеся обережно. Відпочивайте коли захочете, легко перекусіть або прийміть теплий душ, якщо навколоплідні води ще не відходили. У лікарні Вам можуть запропонувати почекати, доки перейми не стануть досить сильними і починатимуться кожні 5 хв.

Передвісники пологів.
Упродовж вагітності матка скорочується. В останні тижні передпологові перейми (перейми Брекстона-Гікса) стають щораз сильнішими, і Вам здається, що вже починаються пологи. Однак справжні перейми регулярні і поступово стають сильнішими й частішими, тож Ви відрізните їх. Час від часу вони починаються, а потім зникають. Рухайтесь. Вони повторяться.

Другие статьи

Ребенок растет. Ожидание. Поведение. Часть 2.Введение фруктов в рацион ребенка.Как интересно и полезно провести время с детьми играя в игры.Внимание. Как развивать внимание ребенка. я в Гугл+

Словарь беременных

Календарь беременности

Запрещенные препараты для беременныхГлавнаяСтатьиRSS Copyright © 2013 Семейный портал медвежата. Все права защищены.
Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн Украинский портАл я в Гугл+