СтатьиОт рождения до 1 года

Ежедневый уход

Як доглядати за зубами дитини.

Зміцнення. Насамперед пам"ятайте, що коронка зуба (частина, яка виступає на поверхні ясен) утворюється в яснах ще до народження дитини з тих речовин, які мати отримала з харчуванням під час вагітності.

Завдяки численним дослідженням було доведено, що зміцнити зуби можна за допомогою таких речовин: кальцію і фосфору (молока і сиру), вітаміну D (концентрату сонячних променів), вітаміну С (концентрату апельсинів та інших цитрусових, капусти і свіжих помідорів), вітаміну А і деяких вітамінів групи В.

Постійні зуби малюка, які з"являються після шести років, формуються вже через кілька місяців після народження. Саме в цьому віці дитина отримує велику кількість фосфору і кальцію разом з молоком. У віці 1-го місяця дитині повинні давати вітаміни С і D (найчастіше ці вітаміни призначають у вигляді концентратів).

Зміцнює зуби фтор, який міститься у воді. Це цінна речовина, яка бере участь у побудові гарних зубів. Фтор повинен входити до складу продуктів харчування як вагітної жінки, так і малюка в період формування постійних зубів. У країнах, в яких вода містить фтор, руйнування зубів зустрічається набагато менше. У деяких країнах фтор додається у воду. Якщо у воді відсутній фтор, лікар частково замінить його недолік, наносячи фтор на зуби малюка. Досі фтор вважався шкідливою речовиною, хоча дослідження вчених показали, що це не так.

Є батьки, які починають чистити зуби дитині з появою перших 4-х корінних зубів. Деякі ж лікарі рекомендують почекати до 2-х років. Це вік, коли діти із задоволенням копіюють те, що роблять батьки. Тому, коли батько і мати чистять зуби, дитина теж хоче це спробувати. Купуйте такій дитині зубну щітку і нехай вона спробує. З першого разу у неї може не вийти, тому тактовно допоможіть їй. Поясніть вашій дитині, що завдання чищення зубів - видалити залишки їжі з їх поверхні, що чистити зуби потрібно три рази на день, але особливо важливо проробляти цю процедуру після вечері для того, щоб зуби залишалися чистими на ніч.

Другие статьи

Как следует ухаживать за швом после кесарево сечения.Противоречивое отношение к беременности.Мяч соседу.Болезнь уха у детей. я в Гугл+

Словарь беременных

Календарь беременности

Запрещенные препараты для беременныхГлавнаяСтатьиRSS Copyright © 2013 Семейный портал медвежата. Все права защищены.
Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн Украинский портАл я в Гугл+