СтатьиОт рождения до 1 года

Ежедневый уход

Як доглядати за зубами дитини.

Зміцнення. Насамперед пам"ятайте, що коронка зуба (частина, яка виступає на поверхні ясен) утворюється в яснах ще до народження дитини з тих речовин, які мати отримала з харчуванням під час вагітності.

Завдяки численним дослідженням було доведено, що зміцнити зуби можна за допомогою таких речовин: кальцію і фосфору (молока і сиру), вітаміну D (концентрату сонячних променів), вітаміну С (концентрату апельсинів та інших цитрусових, капусти і свіжих помідорів), вітаміну А і деяких вітамінів групи В.

Постійні зуби малюка, які з"являються після шести років, формуються вже через кілька місяців після народження. Саме в цьому віці дитина отримує велику кількість фосфору і кальцію разом з молоком. У віці 1-го місяця дитині повинні давати вітаміни С і D (найчастіше ці вітаміни призначають у вигляді концентратів).

Зміцнює зуби фтор, який міститься у воді. Це цінна речовина, яка бере участь у побудові гарних зубів. Фтор повинен входити до складу продуктів харчування як вагітної жінки, так і малюка в період формування постійних зубів. У країнах, в яких вода містить фтор, руйнування зубів зустрічається набагато менше. У деяких країнах фтор додається у воду. Якщо у воді відсутній фтор, лікар частково замінить його недолік, наносячи фтор на зуби малюка. Досі фтор вважався шкідливою речовиною, хоча дослідження вчених показали, що це не так.

Є батьки, які починають чистити зуби дитині з появою перших 4-х корінних зубів. Деякі ж лікарі рекомендують почекати до 2-х років. Це вік, коли діти із задоволенням копіюють те, що роблять батьки. Тому, коли батько і мати чистять зуби, дитина теж хоче це спробувати. Купуйте такій дитині зубну щітку і нехай вона спробує. З першого разу у неї може не вийти, тому тактовно допоможіть їй. Поясніть вашій дитині, що завдання чищення зубів - видалити залишки їжі з їх поверхні, що чистити зуби потрібно три рази на день, але особливо важливо проробляти цю процедуру після вечері для того, щоб зуби залишалися чистими на ніч.

Другие статьи

Введение фруктов в рацион ребенка.Достаточно ли ест ваш ребенок и хорошо ли прибавляет в весе.Как перевести ребенка на твердую пищу.Ребенку 1 год. Первые шаги и первые слова. Учимся ходить. я в Гугл+

Словарь беременных

Календарь беременности

Запрещенные препараты для беременныхГлавнаяСтатьиRSS Copyright © 2013 Семейный портал медвежата. Все права защищены.
Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн Украинский портАл я в Гугл+