СтатьиЖдем Ребенка

Роды

Як доглядати за швом після кесаревого розтину

Необхідно утримувати його в чистоті і сухості. Не треба боятися мити його. Не рекомендується використовувати синтетичний одяг і тривало використовувати одну й ту ж пов"язку. Ідеальними вважаються одноразові трусики з порами, які добре підходять для провітрювання шва.

Пов"язка може бути знята вже через добу. Шов можна підсушувати марганцівкою або розчином йоду. Шви знімаються на п"яту добу. У цей період жінці забороняється піднімати тяжкості, займатися спортом. Основне правило вставання на ноги жінки після пологів, а особливо після кесаревого розтину - ні в якому разі не потрібно вставати відразу з положення лежачи в положення сидячи. Потрібно спочатку повернутися на бік, потім підняти верхню половину тіла, після чого присісти, упершись кулачками на ліжко, і тільки потім, допомагаючи собі руками, потихеньку встати. Те ж саме стосується нахилів жінки до дитини. Дуже важливо не просто нахилятися до нього цілком, а робити це з присіданням .

Після звичайних пологів повинно пройти хоча б три - чотири тижні, перш ніж жінка може приступити до будь-якої фізичної праці. Після кесаревого розтину такий термін - півтора місяця. Добре якщо відразу після пологів у вас буде можливість випити трав"яний чай з рівних частин кропиви, деревію і пастушої сумки. Кропива - прекрасний профілактичний засіб при кровотечі. Спочатку буде дуже важко виконувати не тільки фізичні вправи, але навіть просто носити на руках малюка, особливо якщо мама перенесла операцію, а немовля народився великим. Ні в якому разі не перенапружуйтесь. Нехай вам допоможуть з малюком в перші дні після пологів, а ви спокійно відпочиньте .

Другие статьи

Отдавать ли ребенка в детский сад?Как разговаривает ребенок в 1 год.Группа смирно.Колики у новорожденных. Что делать? я в Гугл+

Словарь беременных

Календарь беременности

Запрещенные препараты для беременныхГлавнаяСтатьиRSS Copyright © 2013 Семейный портал медвежата. Все права защищены.
Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн Украинский портАл я в Гугл+