СтатьиБолезни

Болезни

Стоматит у дитини. Афтозний стоматит.

Стоматит - настільки поширене захворювання, що виростити дитину і не зіткнутися зі стоматитом практично неможливо. Стоматит - це запалення слизової оболонки порожнини рота. Якщо в роті вашої дитини з"явилися червоні цятки, виразки, пухирці та інші запальні процеси подумайте, що могло їх викликати.

Можливо гуляючи на вулиці дитина щось засунув собі в рот, або ви поміняли зубну пасту дитині, або купили нову зубну щітку, або дитина їла щось гаряче чи тверде, можливо вона багато бігала на вулиці і спітніла! Ви запитаєте: " А причому тут спітніла? " Дуже часто проблеми з порожниною рота виникають після того, як в силу якихось обставин були порушені хімічні або фізичні властивості слини. На властивості слини може вплинути елементарна часта проблема - пересихання порожнини рота. Найчастіше це відбувається саме під час бігу.

ПРОФІЛАКТИКА стоматиту.
Стоматит може бути проявом не просто проблем з порожниною рота, а й проблем з усім організмом, наприклад вітряночний стоматит, мононуклеозной стоматит. Якщо ж мова йде про найпоширеніші стоматити, які пов"язані з термічним опіком, механічним пошкодженням, то тут у вас є всі можливості допомогти дитині. Після того, як ви виявили якісь зміни на слизовій оболонці рота дитини, дотримуйтесь наступних правил :

1. Дитину потрібно показати лікарю-педіатру.
2. Вся їжа в раціоні дитини повинна бути м"якою, щоб не травмувати слизову оболонку рота.
3. Вся їжа в раціоні дитини повинна бути не гарячіше 30 градусів.
4. Після їжі дитина дповинна ополоснути ротову порожнину, щоб у ній не було залишків їжі. При стоматиті чистка зубів так само стає небезпечною, так як зубна щітка може травмувати слизову.
Середньостатистичний стоматит триває від 7 до 14 днів.

Афтозний стоматит. Афта - це маленька хвороблива виразка в порожнині рота, дуже часто покрита жовтуватим нальотом. Вона може з"явитися на внутрішній стороні губи або на внутрішній поверхні щоки. Принципова особливість афтозного стоматиту - відсутність підвищення температури тіла.

Другие статьи

Необходимые предметы для новорожденного.Краснуха у детей.Принимайте меры как только малыш начал сосать палец.Как правильно формировать предметные действия. я в Гугл+

Словарь беременных

Календарь беременности

Запрещенные препараты для беременныхГлавнаяСтатьиRSS Copyright © 2013 Семейный портал медвежата. Все права защищены.
Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн Украинский портАл я в Гугл+