СтатьиБолезни

Болезни

Стоматит у дитини. Афтозний стоматит.

Стоматит - настільки поширене захворювання, що виростити дитину і не зіткнутися зі стоматитом практично неможливо. Стоматит - це запалення слизової оболонки порожнини рота. Якщо в роті вашої дитини з"явилися червоні цятки, виразки, пухирці та інші запальні процеси подумайте, що могло їх викликати.

Можливо гуляючи на вулиці дитина щось засунув собі в рот, або ви поміняли зубну пасту дитині, або купили нову зубну щітку, або дитина їла щось гаряче чи тверде, можливо вона багато бігала на вулиці і спітніла! Ви запитаєте: " А причому тут спітніла? " Дуже часто проблеми з порожниною рота виникають після того, як в силу якихось обставин були порушені хімічні або фізичні властивості слини. На властивості слини може вплинути елементарна часта проблема - пересихання порожнини рота. Найчастіше це відбувається саме під час бігу.

ПРОФІЛАКТИКА стоматиту.
Стоматит може бути проявом не просто проблем з порожниною рота, а й проблем з усім організмом, наприклад вітряночний стоматит, мононуклеозной стоматит. Якщо ж мова йде про найпоширеніші стоматити, які пов"язані з термічним опіком, механічним пошкодженням, то тут у вас є всі можливості допомогти дитині. Після того, як ви виявили якісь зміни на слизовій оболонці рота дитини, дотримуйтесь наступних правил :

1. Дитину потрібно показати лікарю-педіатру.
2. Вся їжа в раціоні дитини повинна бути м"якою, щоб не травмувати слизову оболонку рота.
3. Вся їжа в раціоні дитини повинна бути не гарячіше 30 градусів.
4. Після їжі дитина дповинна ополоснути ротову порожнину, щоб у ній не було залишків їжі. При стоматиті чистка зубів так само стає небезпечною, так як зубна щітка може травмувати слизову.
Середньостатистичний стоматит триває від 7 до 14 днів.

Афтозний стоматит. Афта - це маленька хвороблива виразка в порожнині рота, дуже часто покрита жовтуватим нальотом. Вона може з"явитися на внутрішній стороні губи або на внутрішній поверхні щоки. Принципова особливість афтозного стоматиту - відсутність підвищення температури тіла.

Другие статьи

Как быстро восстанавливается чувствительность нижней половины тела после кесарево сечения.Як доглядати за швом після кесаревого розтинуЩо робити якщо дитина грається за столом.Стоматит. Причины стоматита. Как его распознать и правильно лечить. я в Гугл+

Словарь беременных

Календарь беременности

Запрещенные препараты для беременныхГлавнаяСтатьиRSS Copyright © 2013 Семейный портал медвежата. Все права защищены.
Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн Украинский портАл я в Гугл+