СтатьиОт рождения до 1 года

Трудности первого года жизни

Що робити якщо дитина грається за столом.

Це може стати проблемою і до року. Причиною цього може бути те, що малюк вже не такий голодний, як раніше. Тепер він дереться, грає з ложкою або з їжею, перевертає чашку, кидає речі на підлогу під час їжі. Гра за столом свідчить про те, що малюк вже достатньо дорослий і його мама більше ніж він турбується про те, що він їсть.

Все це може бути дуже неприємним, дратувати вас і навіть призвести до втрати апетиту у дитини. Не доводьте до цього. Дитина починає гратися з їжею тоді, коли вона вже сита, а не тоді, коли вона дуже хоче їсти. Тому, коли дитина не звертає увагу на їжу, що знаходиться поряд з нею, вважайте, що вона з"їла достатньо, спускайте ЇЇ на підлогу і прибирайте тарілку. При цьому не гнівайтесь.

Якщо дитина хникає і просить, щоб її їжу не прибирали, дайте їй ще один шанс. Якщо ж вона не засмучується, коли її їжу прибирають, то не намагайтеся нагодувати її. Якщо дитина стає занадто голодною до наступного годування, спробуйте нагодувати її трохи раніше. Коли дитина побачить, що ви завжди прибираєте їжу, як тільки вона втрачає до неї інтерес, вона стане уважніше ставитися до своєї їжі і не буде грати з нею раніше, ніж насититься. Але тут потрібна невеличке уточнення.

Однорічна дитина отримує величезне задоволення, запускаючи руку в кашу або розмазуючи овочеве пюре. Вона може при цьому їсти з задоволенням. Не забороняйте їй експериментувати зі своєю їжею. Зрозумійте, що для неї це ще одна спроба пізнання навколишнього світу. Якщо малюк хоче перевернути тарілку, тримайте її міцніше або відсуньте, припинивши годування.

Другие статьи

Ребенок начинает говорить.Сардины.Противоречивое отношение к беременности.Как перевести ребенка на твердую пищу. я в Гугл+

Словарь беременных

Календарь беременности

Запрещенные препараты для беременныхГлавнаяСтатьиRSS Copyright © 2013 Семейный портал медвежата. Все права защищены.
Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн Украинский портАл я в Гугл+