СтатьиОт рождения до 1 года

Грудное вскармливание

Що означає для малюка годування груддю.

Він знає і розуміє більше, ніж ви думаєте. Як будь-яка людина кожна дитина має почуття голоду. Відповідно, якщо дитина їсть недостатньо, вона буде кричати і вимагати ще молока. В такому випадку потрібно порадитися з лікарем. Якщо дитина не допиває своєї звичайнї кількості молока, не варто її примушувати.

Дитина прокидається і кричить від того, що вона голодна. Сам процес смоктання - серйозна праця для дитини. Від такої роботи вона може навіть спітніти. Якщо ви забере соску раніше, ніж їй би цього хотілося, вона буде голосно обурюватися. Коли ж вона висмокче достатню кількість молока і по-справжньому насититься, то знову засне. Навіть у сні після годування їй здаватиметься, що її годують і вона буде робити смоктальні рухи. Це говорить про те , що їжа для малюка на даному етапі головна радість.

Своє перше враження про навколишній світ у вашї дитини складається від тих обставин, в яких її годують. Перше ж враження про людей малюк отримує безпосередньо від тієї людини, яка його годує. Якщо ви будете змушувати дитину випивати більше молока, ніж вона хоче , вона буде уникати годування. Малюк буде засинати з кожним разом все раніше і раніше, таким чином протестуючи і показуючи своє невдоволення. Але найстрашніше те, що дитина стане поступово втрачати апетит, а з ним інтерес і цікавість до життя. Його життя перетвориться на боротьбу.

Запам"ятайте головне правило: не варто змушувати вашого малюка їсти більше, ніж він хоче. Якщо їжа буде для нього справжньою насолодою, то ви станете справжнім другом для свого малюка. Почуття підтримки допоможе йому відчутити впевненість у своїх силах і радість життя. Адже їх основи закладаються саме в перший рік життя.

Смоктальний інстинкт. Існують дві причини, за якими новонароджена дитина енергійно смокче молоко.

Перша - вона дійсно голодна.

Друга - вона дійсно любить смоктати.

Якщо годування буде не достатньо тривалим, дитина не зможе задовольнити потребу смоктати. Вона стане смоктати великий палець або предмети одягу. Цього допускати не можна. Число годувань також має бути достатнім. Якщо дитина шукає, що б їй посмоктати, вживайте заходів!

Втрата ваги в перші дні після народження. Більшість батьків занадто багато переживають з цього приводу, оскільки це явище здається їм неприродним і небезпечним, так як до різкої втрати ваги може привести зневоднення організма. Хвилюватись не варто. Якщо і станеться зневоднення, то його дуже легко вилікувати. Досить дати дитині трохи води. У пологових будинках новонароджених регулярно напувають водою. Зайве занепокоєння про втрати ваги дитини, призводить до того, що матері відмовляються годувати грудьми перш, ніж налагодиться грудне годування. Вони думають, що у них не вистачає молока. дорогі мами, зрозумійте: втрата ваги для новонародженого - цілком природне явище. Довіртеся лікарю.

Другие статьи

Сардины.Два мороза.Моя история. Операция кесарево сечение. Как оно было.Почему ребенок плачет. Как успокоить ребенка когда он плачет. я в Гугл+

Словарь беременных

Календарь беременности

Запрещенные препараты для беременныхГлавнаяСтатьиRSS Copyright © 2013 Семейный портал медвежата. Все права защищены.
Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн Украинский портАл я в Гугл+