СтатьиЖдем Ребенка

Беременность

Перші ознаки вагітності.

Одна чи більше таких змін можуть свідчити про те, що Ви вагітні. Спочатку Ви можете не помічати жодної з них, та дуже швидко інстинктивно відчуєте: щось не так.

- Немає місячних (аменорея). Це звичайно одна з перших ознак вагітності, та якщо у Вас нерегулярні місячні цикли або Ви стурбовані, заклопотані, хворі чи втратили масу, то ця ознака ненадійна. Крім того, можливі незначні крововиділення у час, коли Ви нормально передбачаєте місячні, після того як Ви завагітніли.

- Ваші груди збільшились і стали чутливіші, трохи поболюють. Вени на поверхні грудей рельєфніші.

- Дивний металічний присмак у роті.

- Втомленість не лише увечері, а й упродовж дня.

- Відчуття запаморочення.

- Збільшення нормальних виділень з піхви.

- Нудота і блювота можуть з"являтись у будь-який час дня. Деякі запахи сприяють відчуттю нудоти, особливо запахи їжі, яку готують.

- Деякі страви мають відмінний смак, ніж у нормі, може розвинутися виражена відраза до деяких речей, таких як алкоголь, кава, цигарковий дим, і водночас з"явиться бажання чогось іншого.

- Незвичайні емоції, адже змінився Ваш гормональний стан.

- Часте сечовипускання, хоча може бути в дуже малих кількостях.

ПЕРЕСВІДЧІТЬСЯ, ЩО ВИ ВАГІТНІ
Через два тижні після зачаття у Вашій сечі з’явиться гормон вагітності (хоріонічний гормон людини). Якщо у Вас нема місячних, то спеціальний тест сечі допоможе пересвідчитись чи є вагітність. Його допоможуть провести у гінекологічній консультації, або у центрі планування сім’ї або в аптеці.

ДОМАШНІЙ ТЕСТ НА ВАГІТНІСТЬ
Якщо Ви бажаєте виконати тест особисто, то придбайте тестовий набір в аптеці. Всі набори містять хімічний розчин, який треба змішати з декількома краплями сечі. Ранішня сеча містить найбільше гормонів. Сучасні тестувальні набори дуже точні. Якщо Ви отримаєте позитивний результат, то це означатиме, що Ви справді вагітні.

Другие статьи

Гимнастика для беременных в картинках.Як доглядати за швом після кесаревого розтинуКак происходит оплодотворение.Можно ли сказать ребенку, что его принес аист? я в Гугл+

Словарь беременных

Календарь беременности

Запрещенные препараты для беременныхГлавнаяСтатьиRSS Copyright © 2013 Семейный портал медвежата. Все права защищены.
Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн Украинский портАл я в Гугл+