СтатьиЖдем Ребенка

Беременность

Перші ознаки вагітності.

Одна чи більше таких змін можуть свідчити про те, що Ви вагітні. Спочатку Ви можете не помічати жодної з них, та дуже швидко інстинктивно відчуєте: щось не так.

- Немає місячних (аменорея). Це звичайно одна з перших ознак вагітності, та якщо у Вас нерегулярні місячні цикли або Ви стурбовані, заклопотані, хворі чи втратили масу, то ця ознака ненадійна. Крім того, можливі незначні крововиділення у час, коли Ви нормально передбачаєте місячні, після того як Ви завагітніли.

- Ваші груди збільшились і стали чутливіші, трохи поболюють. Вени на поверхні грудей рельєфніші.

- Дивний металічний присмак у роті.

- Втомленість не лише увечері, а й упродовж дня.

- Відчуття запаморочення.

- Збільшення нормальних виділень з піхви.

- Нудота і блювота можуть з"являтись у будь-який час дня. Деякі запахи сприяють відчуттю нудоти, особливо запахи їжі, яку готують.

- Деякі страви мають відмінний смак, ніж у нормі, може розвинутися виражена відраза до деяких речей, таких як алкоголь, кава, цигарковий дим, і водночас з"явиться бажання чогось іншого.

- Незвичайні емоції, адже змінився Ваш гормональний стан.

- Часте сечовипускання, хоча може бути в дуже малих кількостях.

ПЕРЕСВІДЧІТЬСЯ, ЩО ВИ ВАГІТНІ
Через два тижні після зачаття у Вашій сечі з’явиться гормон вагітності (хоріонічний гормон людини). Якщо у Вас нема місячних, то спеціальний тест сечі допоможе пересвідчитись чи є вагітність. Його допоможуть провести у гінекологічній консультації, або у центрі планування сім’ї або в аптеці.

ДОМАШНІЙ ТЕСТ НА ВАГІТНІСТЬ
Якщо Ви бажаєте виконати тест особисто, то придбайте тестовий набір в аптеці. Всі набори містять хімічний розчин, який треба змішати з декількома краплями сечі. Ранішня сеча містить найбільше гормонів. Сучасні тестувальні набори дуже точні. Якщо Ви отримаєте позитивний результат, то це означатиме, що Ви справді вагітні.

Другие статьи

Чи віддавати дитину до дитячого садочкуПонятие гибкость режима детского питания для ребенка.Кусание ногтей. Что делать если ребенок грызет ногти.Прыгающие воробышки. я в Гугл+

Словарь беременных

Календарь беременности

Запрещенные препараты для беременныхГлавнаяСтатьиRSS Copyright © 2013 Семейный портал медвежата. Все права защищены.
Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн Украинский портАл я в Гугл+