СтатьиОт рождения до 1 года

Переход от соски к чашке и ложке

Коли можна вводити тверду їжу в раціон дитини.

Неможливо визначити точний термін введення твердої їжі в раціон дитини. У минулому сторіччі її рекомендували вводити тільки після року. Потім лікарі пробували вводити її все раніше і раніше і дійшли висновку, що дітки із задоволенням приймають цю їжу.

Крім того, вона позитивно впливає на них. Існує дві причини, за якими є сенс підгодовувати дитину твердою їжею в першій половині 1-го року життя. Як правило в цьому віці малюки не перебірливі в їжі, а підростаючи, вони стають перебірливими.

До складу твердої їжі входять ті речовини, яких дуже мало або зовсім немає в молоці (наприклад залізо). Сучасні лікарі дозволяють вводити тверду їжу між 1-м і 4-м місяцями. Таке раннє введення в раціон твердої їжі не дає особливих переваг, так як перші три місяці малюк отримує всі необхідні речовини з молока. Його система травлення ще настільки недосконала, що майже не засвоює крохмаль.

Для того, щоб визначити вік, в якому можна вводити тверду їжу в раціон дитини, лікар повинен враховувати апетит малюка і його систему травлення. Наприклад, якщо малюк в шість тижнів отримує недостатню кількість грудного молока і голодує, в його раціон можна поступово вводити тверду їжу. Таким чином ви уникнете інших видів додаткового штучного вигодовування.

Якщо у дитини, яка знаходиться на штучному годуванні, постійний рідкуватий стул, то краще почекати з введенням твердої їжі, щоб не дратувати його травні органи. Не потрібно боятися відстати від знайомих, які вже пробують вводити тверду їжу, і вмовляти лікаря дозволити вам те ж саме.

Другие статьи

Недостаток впечатления и опыта. Внимание и потребность. Часть 1.Что означает для малыша кормление грудью.Как начинаются роды. (Видео родов) смотреть видео.Як пояснити дитині, звідки беруться діти. я в Гугл+

Словарь беременных

Календарь беременности

Запрещенные препараты для беременныхГлавнаяСтатьиRSS Copyright © 2013 Семейный портал медвежата. Все права защищены.
Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн Украинский портАл я в Гугл+