СтатьиЖдем Ребенка

Планирование беременности

Інсемінація (штучне запліднення).

Інсемінація (штучне запліднення) - це введення сперми в статеві шляхи жінки з метою настання у неї вагітності.
Розрізняють штучне запліднення спермою чоловіка і штучне запліднення спермою донора, а також залежно від способу введення - вагінальне (введення в задній звід піхви), інтрацервікально (введення в шийку матки) і внутрішньоматковий (введення сперми за допомогою спеціального катетера в порожнину матки).
Показанням до штучної інсемінації можуть бути деякі форми чоловічого, ендокринного та імунологічного безпліддя.

Штучне запліднення спермою чоловіка застосовують у випадках імпотенції, відсутності еякуляції, при олігоспермії із збереженою нормальною рухливістю сперматозоїдів і відсутності їх аномалій.
Неодмінною умовою для проведення цієї процедури є нормальна прохідність маткових труб.
У природному циклі або на тлі гормональної стимуляції овуляції в сприятливий для вагітності день (період овуляції) жінці вводять попередньо підготовлену сперму чоловіка чи донора. Штучну інсемінацію проводять 2-3 рази протягом одного циклу лікування.

Штучне запліднення спермою донора проводять при азооспермії чоловіка; олігоспермії і олігоастеноспермії із змінами сперматозоїдів, що не піддаються лікуванню; спадкових захворюваннях у чоловіка; несумісності подружжя по резус-фактору.
Ефективність штучного запліднення досягає 30-70%.

Другие статьи

Другие способы проявления нежности к вашему ребенку.Как перевести ребенка на твердую пищу.Трудности, которые могут возникнуть в первые недели жизни вашего ребенка.Кормление недоношенного ребенка. я в Гугл+

Словарь беременных

Календарь беременности

Запрещенные препараты для беременныхГлавнаяСтатьиRSS Copyright © 2013 Семейный портал медвежата. Все права защищены.
Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн Украинский портАл я в Гугл+