СтатьиОт 3 до 6 лет

Детский сад

Чи віддавати дитину до дитячого садочку

Давайте розглянемо головні плюси дитячого саду. З моменту народження людина стає членом суспільства, його соціальною одиницею. Вчасно навчитися спілкуватися зі своїми однолітками дуже навіть корисно. Більше того, саме дитячий садок показує дитині, що не він є центр всесвіту, що є інші діти та їхні інтереси.

Таким чином, вже в дитячому садку дитина опановує основи буття. Крім цього в дитячому садку можливі так звані групові заняття. Заняття та ігри в колективі - все це буде надзвичайно важливим і цікавим для вашої дитини.

Проте є очевидні мінуси: не завжди умови перебування в дитячому садку такі, які хочеться мамі і татові.Це можуть бути умови, що стосуються режиму і параметрів буття: в садку може бути жарко, там можуть не виходити на прогулянки з дітьми або не контролювати параметри харчування так, як цього хочеться батькам. В даний час є величезна кількість клубів і організацій, які орієнтовані на те, щоб проводити з дітьми розвиваючі заняття. Відвідуючи подібні організації 2 - 3 рази на тиждень по дві - три години, дитина вчиться спілкуватися з собі подібними, але тим не менш може отримати від батьків і те харчування, які вони вважають за доцільне, і провести величезну кількість часу на свіжому повітрі.

Другие статьи

Как отучить ребенка от груди или соски.Ребенок боится оставаться без мамы.Необходимая одежда для новорожденного. Какая одежда нужна для новорожденных.Если ваш ребенок очень способный. я в Гугл+

Словарь беременных

Календарь беременности

Запрещенные препараты для беременныхГлавнаяСтатьиRSS Copyright © 2013 Семейный портал медвежата. Все права защищены.
Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн Украинский портАл я в Гугл+