СтатьиОт 6 и старше

Приспособление к окружающему миру

Безпека малюка на вулиці.

Безпека поза домом

Вулиця і двір, так само як і будинок, можуть стати місцями пригод. І точно так само, як ви вчите дитину уникати небезпек на кухні, у ванній кімнаті, на сходах і в інших місцях, ви повинні навчити його правилам поведінки поза домом. Перебуваючи на вулиці, він може зіткнутися з реальними небезпеками.

Бути обережним на вулиці значить не тільки вміти переходити її по переходах і на зелене світло. Також це означає бути уважним, вміти оцінювати відстань і висоту, стежити за тими, хто йде назустріч. Навчання цьому - дуже довга робота і слід проводити її з дитиною знову і знову, поки він як слід не засвоїть правила безпеки.

На дачній ділянці - свої небезпеки: комахи, отруйні квіти і рослини, дерева, на які так хочеться залізти, струмки, які хочеться досліджувати...

Вийшовши на подвір"я, обійдіть з дитиною всі небезпечні місця: люки, підвали, будівельні майданчики. Скажіть чітко: «Сюди ходити не можна!»; поясніть, що на будівельному майданчику можна впасти, і тоді доведеться лікуватися, як ведмедику (забинтуйте ведмедику лапку), двері підвалу може випадково закритися, і тоді малюк опиниться один в темряві.

Покажіть дитині, де можна грати.

Травми на вулиці відбуваються в основному через падіння. Навчіть малюка правильно падати.

З перших років життя пояснюйте дитині, що якщо він загубиться чи опиниться в складній ситуації, то може попросити допомоги, але не у першого зустрічного. Звертайте увагу дитини на те, як виглядає міліціонер, працівник метро або пожежник. Покажіть, як виглядає міліцейська машина.

Навчіть дитину говорити, вашу адресу одночасно з ім"ям, прізвищем і номерами телефонів батьків.

Зрозуміло, не тисніть на малюка, щоб він не злякався навколишнього світу і не став сприймати його як темний комору, набитий бідами і небезпеками. Попередьте його про небезпеку і твердо дотримуйтеся небагатьох, але чітких і зрозумілих заборон. В ігровій формі покажіть, що світ прекрасний і дивний, вивчати його дуже цікаво, а знання можливих проблем - кращий захист для малюка!

Автор - Валерія Фадєєва

Другие статьи

Как заставить принцип преемственности снова работать. Ребенок и общество.Як скоро можна починати статеве життя після пологів.Яйца в рационе ребенка.Защити башню. я в Гугл+

Словарь беременных

Календарь беременности

Запрещенные препараты для беременныхГлавнаяСтатьиRSS Copyright © 2013 Семейный портал медвежата. Все права защищены.
Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн Украинский портАл я в Гугл+