СтатьиОт рождения до 1 года

Трудности первого года жизни

Безпека дитини під час їжі.

Насамперед слід дотримуватися наступних правил.

Для дитячого харчування можна використовувати тільки доброякісні та свіжі продукти.

Під час приготування їжі треба дотримуватися найсуворіші санітарні правила. Перш ніж приготувати овочі та фрукти, ретельно вимийте їх і облийте окропом.

Не можна давати дитині страви, приготовані напередодні.

Також дуже важливо дотримуватися правил безпеки під час прийняття їжі.

Перед годуванням завжди пересвідчуйтесь, що малюкові зручно сидіти у вас на колінах або на стільчику. Якщо малюк сидить на своєму дитячому стільчику, переконайтеся в тому, що він надійно до нього пристебнутий.

Після годування не поспішайте класти немовля на спинку, потримайте його кілька хвилин у вертикальному положенні, даючи йому можливість відригнути. Інакше він може захлинутися молоком, яке відригнув.

Якщо немовля сидить у вас на руках, в «кенгуру» або слінгу, відмовтеся від вживання гарячих страв і напоїв - при першому необережному русі гаряча рідина може стати причиною опіку у малюка.

Приберіть подалі від перевірених ручок малюка і гарячий кавник, і гострий ніж. Давайте дитині теплі страви, а не гарячі, щоб він не обпікся.

Привчіть свого малюка мовчати під час їжі. Тоді зменшиться ймовірність того, що дитина захлинеться або подавиться. Не випадково є така старовинна приказка: «Коли я їм, я глух і нім».

Нехай ваш малюк завжди буде під наглядом. Не залишайте дитину одну за столом, якщо на ньому стоять гарячі страви, так як він може їх перекинути.

Усі прикраси для дитячого столу мають бути їстівними, барвники - натуральними, а способи з"єднання - безпечними. Будьте обережні з гострими зубочистками!

Пам"ятайте, що малюк спостерігає за вами і копіює вашу поведінку за столом.

Щоб їжа приносила користь, треба бути в доброму настрої з добрими думками. Абсолютно неприпустимо влаштовувати сварки і сімейні розборки за столом.

Популярний зараз льодяник «Чупа-чупс» може бути небезпечним! Медики всього світу відзначають зростання травм дихальних шляхів цими льодяниками. Пошкодження гортані під час падіння, вибиті зуби від випадкового удару по паличці, що стирчить з рота, удушення карамелькою, що потрапила «не в те горло», - ось лише частина небезпек, які ховаються в цих ласощах. Тому, перш ніж дати «Чупа-чупс» своєму малюкові, обов"язково домовтеся з ним про те, що він буде смоктати його тільки в спокійній обстановці і сидячи.

Другие статьи

Тест для ребенка. Тест-рисунок. Как с помощью рисунка определить характер.Кулинарные рецепты приготовления блюд для беременной.Ребенок растет. Ожидание. Поведение. Часть 2.Как быстро восстанавливается чувствительность нижней половины тела после кесарево сечения. я в Гугл+

Словарь беременных

Календарь беременности

Запрещенные препараты для беременныхГлавнаяСтатьиRSS Copyright © 2013 Семейный портал медвежата. Все права защищены.
Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн Украинский портАл я в Гугл+